عیدانه

سلام

روزهای آخر ساله و هزاااااااااااااااار تا کار انجام نداده. انگار نه انگار که دو سه روز بیشتر به عید نمونده. بیخیال. واسه گفتن چیز دیگه ای اومدم آپدیت کنم.

یه چیز خوب. یه کار خوب. یه حس خوب. از اونا که مثل نوشدارو تو این روز و روزگار لجن، به داد آدم میرسه و حال آدم رو خوب میکنه. باز کار، کار آدمای بزرگه با روح بزرگ. اونایی که به بزرگیشون حسودیت میشه. امثال "زهرا باقری شاد" و "محسن محمدپور". دمشون گرم و سرشون خوش که هنوز روح انسانیت توشون زنده ست و پویا. ما هم خدا بخواد همراهشون میشیم واسه روزها و خاطرات زیبا توی تعطیلات عید زیبای نوروز. هر کی هم که دلش هوای روحشو کرده در خدمتشیم. الباقی قصه رو هم محسن و زری بهتر از من توضیح دادن:

شاید کمی سخت باشد. شاید هم نه. اینکه بروی با یک عده پیرمرد و پیرزن تنها که همه عیدهای شلوغ و سفره های هفت سین و تخم مرغ های رنگی و بوسه های کشدار  را در ضعف و ناتوانی این روزهایشان از دست داده اند حرف بزنی ؛ کار سختی می تواند باشد. اما باید یک نفس عمیق بکشی و به چشم هایی نگاه کنی که اول با تو غریبه خواهند بود و بی تفاوت. بعد کمی که بگذرد یکی برایت شعر می خواند. حتی به زبان انگلیسی . و یکی از دوست دخترهای دوران جوانی اش حرف می زند که رفته خواستگاری دو تا شان با هم و آخر سر هم عاشق خواهر بزرگترشان شده .

دیدن بچه ها که اصلا سخت نیست هرچند که شاید غریبی کنند.

این عید عازم دست کم دو خانه سالمندان و یک خانه کودک هستیم.

 

***

 دوستانی که می خواهند در عید دیدنی ها با ما همراه باشند ؛ این خانه ها در مناطق میدان توحید، تهرانسر و نازی آباد هستند و شاید یکی هم در ازگل. برای حضور در این خانه ها مشکلی وجود ندارد اما اگر کسی می خواهد با ما همراه باشد به ما اطلاع بدهد تا ما تعداد نفرات را به خانه ها اعلام کنیم. دوستانی که شماره تلفن ما را دارند لطفا اس ام اس بزنند یا تماس بگیرند و بقیه دوستان هم از طریق ایمیل یا کامنت اطلاع دهند.

پینوشت١: پیشاپیش سال نو رو خدمت همه دوستان تبریک میگم و امیدوارم لااقل سال ٨٩ سال خوبی برای همه مون باشه!

پینوشت٢: جدیدا علاوه بر اینکه وقت نمیکنم آپدیت کنم، حتی وقت نمیکنم آپدیت دوستان رو بخونم. تو رو خدا به حساب بی معرفتی نذارید. شدیدا و عمیقا چاکریم...

بعدا نوشت: زمان و مکان این عید دیدنی ها:

شنبه ، ۷ فروردین ، آسایشگاه سالمندان توحید ، میدان توحید ، ساعت ۱۰ تا ۱۲

۱ شنبه ، ۸ فروردین ، خانه کودک حضرت رقیه ، نازی آباد ، ساعت ۱۰ تا ۱۲

۲ شنبه ، ۹ فروردین ، آسایشگاه سالمندان ابن سینا ، تهرانسر ، ساعت ۱۵ تا ۱۷

/ 168 نظر / 69 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محبوب

سلام چطوری ؟ غرض پرسیدن احوالات شما بود که حاصل شد ... غلط می کنیم بخواهیم شما آپدیت فرمایید ... والا

آزاده

آره بخاطر اینکه من صاحب یه فرشته شدم دوست ندارم زمان بگذره ..

عطایی

سلام.بصرف یک استکان غزل مهمان ما باشید. ممنون

می نو

تو که هنوز تو عیدانه ای! پس کو مطلب جدید!

حبیب

سلام مطالبت جالب بود از وب منم بازديد ميكنيد

من و من

مرسي كه امروز اومدي. دم و بازدمت يه جا گرم

دخترآبان

همینجوری داشتم رد میشدم گفتم یه سلام کنم حرفیه ؟![نیشخند]

جیگر جــــــــــــــــون

[قلب][قلب][نیشخند]ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام[نیشخند][قلب][قلب] [خونسرد][خونسرد][نیشخند]کـــــــــــــل کـــــــــــــل دوست داری؟[نیشخند][خونسرد][خونسرد] [رضایت][رضایت][چشمک]پس بــــــــــــــــــــــــدو بیـــــــــــــــــــــا[چشمک][رضایت][رضایت] ٌwww.kalfaz.blogfa.com كـــــــــــــل كـــــــــــــل و بــــــــــزن و بكــــــــــوب دختــــــــــــــــر پــــــــــــــــسر هـــا[شیطونک] اگــــــــــــــه اهــــــــــــل کل کلی پس چـــــــــــــــــرا نمی یــــــــــــــای؟؟؟

زهره

سلام.خوشحال میشم اگه اپ کنی والبته بهم سر بزنی .