امشب چرا اینطوریه؟

امشب چرا اینطوریه؟

به اون زنگ می زنم، در دسترس نیست... اینم که از صبح اشغاله. مگه می شه؟ به اون یکی زنگ می زنم، جواب نمیده... می گم بزار بهش اس ام اس بدم، گوشیمو از جیبم درمیارم، می بینم شارژ نداره، داره خاموش می شه... با همون ته مونده ی شارژش اس ام اس می دم، دلیور نمی شه... ساعتو نگاه می کنم، خوابیده... دنبال وبلاگ اونیکی می گردم، نیست. هی سرچ، هی سرچ... یعنی چی؟ یعنی من اسم وبلاگشم یادم نمیاد؟ اعصابم خورد شد. یه سیگار بکشم. ای بابا. بسته سیگارمم خالیه که... می رم سراغ سیگار بچه ها. ای ول، یه نخ از این مارلبوروهه مونده. سیگار مارلبورو و فندک زیپو، چه شود. اصل سناتوریه. این فندکه هم روشن نمی شه که... باز همون دم کبریت آشپزخونه گرم. این کبریتم که خالیه... گور پدرش اصلا. انگار زده به سرم. پاشم برم. پاشم برم که این بی خوابیای شبای شرکت داره بلا سرم میاره... این راه پله ها چرا انقدر تاریکه. برق رفته؟ چرا پس اونایی که روشنه، روشنه ولی اونایی که من روشن می کنم روشن نمی شه؟ نه، مثل اینکه من یه چیزیم میشه. من ولو وسط خیابون چیکار می کنم؟

.

.

.

بلند می شم و سرم می خوره به سنگ لحد...

/ 51 نظر / 58 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرناز

انقدر عالی بود که ترجیح میدم سکوت کنم !

محمّد نقیان

با سلام "حالا من مانده‌ام و به قدر تمام خیابان‌ های شهر مشق شب..." به روز هستم و چشم‌به‌راه نقطه‌نظرات شما در پناه خدا باشید[گل]

بصیر

سلام بر شما دوست عزیز وبلاگ خوبی دارید نوشته هاتون رو میخونم شما رو دعوت میکنم که به وبلاگ من هم سری بزنید یه سری داستان کوتاه دارم که توی وبلاگم خواهم گذاشت منتظر نقدو نظراتتون هستم راستی اگه تمایل به تبادل لینک داشتید خبرم کنین تا لینکنون کنم با تشکر

میثم

عجب! این هم یک روایت بود از انسان و سنگ لحد اش...

هیشـــکی !

سلام عزیز دلمون تنگ شده کاش یه فرصتی جور میشد ببینیمت ..

محسن تاجیک

"من از حکومت توانگران گزمه ها و کشیشان بیزارم وبیش از آن از کسی بیزارم که همانند من باهمه توان خود از آن بیزار نیست تف بر چهره مرد خردتر از اندازه طبیعی که این شعر انتقاد مرا از همه اشعارم برتر ننهد" به روزم ومنتظر.. یاحق "تاجیک"

من و من

هي فك مي كردم تهش ميگي از خواب پا شدم.... اووووف...

سعید

سلام دوست عزیز به خاطر وب زیباتون بهتون تبریک میگم شما می توانید برای بالا بردن بازدید و رتبه خود سایت خود را به صورت کاملا رایگان در دایرکتوری بک لینک ثبت نمایید. شما جز اولین اعضا به شمار می روید و عضو وی}ه محسوب می شوید.

مهلا باران

از شما دعوت می شود تا از پست های جدید کافه کلمات cafekalamat.blogfa.com (وبلاگ شخصی هادی خوانساری و انتشارات مهدیار جوان) بازدید کنید. این خبر را برای دوستان هم ارسال نمایید.